imprezy dla dzieci

Uśmiech, pozytywne emocje, taniec, i zabawa to elementy, które towarzyszą naszym imprezom dla milusińskich. Przeprowadziliśmy dziesiątki imprez dla dzieci i rodziców naszych Klientów z wieloma atrakcjami. 
Wiemy jak tworzyć udane imprezy dla dzieci i firmowe. Dbamy o szczegóły.

 

Rodzinne imprezy firmowe to nie tylko wyjątkowa okazja do świetnej zabawy z dziećmi, ale również świetny sposób na integrację pracowników. Od ponad ośmiu lat specjalizujemy się w organizacji wyjątkowych spotkań, podczas których rodzice bawią się wraz z dziećmi. Mikołajki, Dzień Dziecka, Karnawał, Pikniki Rodzinne, Wielkanocne Zabawy, Andrzejki czy Halloween, to tylko niektóre z szerokiego wachlarza naszej oferty. Spełniamy wszelkie potrzeby klienta zapewniając kompleksową obsługę wydarzenia:

  •  Przygotowanie scenariusza imprezy
  •  Oprawę artystyczną imprezy
  •  Profesjonalną obsługę imprezy
  •  Koordynatorów
  •  Animatorów, prowadzących, tancerzy, teatry, klaunów, szczudlarzy, magików, mimów i wiele innych
  •  Catering na każdy rodzaj imprezy
  •  Sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy
  •  Dekoracje i scenografię
  •  Materiały do imprezy
  •  Bezpieczeństwo na imprezie

Powierzchnie którymi dysponujemy to Sala Zabaw Inca Play (1300m2), Klub Lucid (1100m2) oraz Tor Kartingowy (3000m2). Wielowymiarowość rozrywki jaką jesteśmy dzięki nim w stanie zapewnić sprawia, że organizowane przez nas imprezy są niezapomnianym przeżyciem zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Lokalizacja w Centrum Handlowym Blue City oznacza dla naszych gości nie tylko komfortowy dojazd, ale również gwarancję bezpłatnego miejsca parkingowego oraz możliwość  zwiedzenia Galerii Handlowej w trakcie trwania imprezy.

 

Impreza mikołajkowa - realizujemy ją zarówno dla dzieci jak i dorosłych oczywiście z różnymi scenariuszami i atrakcjami dla każdej z grup docelowych.

Wróżby andrzejkowe- tworzymy dla gości andrzejkowy team. Wszystko, co kojarzy się z tym wyjątkowym dniem od wróżb i konkursów po zabawę taneczną.

Karnawał czas zacząć- to impreza, którą dzieci uwielbiają. Najmłodsi wcielają się w dowolne postacie i hucznie pod okiem animatorów obchodzą swoją zabawę karnawałową.

Wielkanocna zabawa- malowanie jajek, konkursy, zabawy, tańce i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych i oczywiście pyszne incowe smakołyki

Dzień Dziecka- święto najmłodszych, na którym nie zabraknie konkursów z nagrodami i niezliczonej ilości atrakcji, aby był to najwspanialszy dzień w roku dla dzieci.

 

Szczegóły na temat imprez firmowych:

Agnieszka Wojciechowska
Dyrektor Zarządzający
e- mail: agnieszka.wojciechowska@incaplay.pl
tel.kom.: 604-412-912