imprezy dla dzieci

Tysiące metrów kwardatowych rozrywki dla małych, średnich i dużych? Z mocą naszych atrakcji nikt nie będzie się nudził! Od lat zajmujemy się organizacją imprez dla dzieci w Warszawie. Podarujcie swoim pracownikom niezapomnane beztroskie chwile spędzone z rodziną i współpracownikami - to najlepszy sposób na integrację zespołu i budowanie zaufania w firmie.

 

Rodzinne imprezy firmowe to nie tylko wyjątkowa okazja do świetnej zabawy z dziećmi, ale również świetny sposób na integrację pracowników. Od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w organizacji wyjątkowych spotkań, podczas których rodzice bawią się wraz z dziećmi. Mikołajki, Dzień Dziecka, Karnawał, Pikniki Rodzinne, Wielkanocne Zabawy, Andrzejki czy Halloween, to tylko niektóre z szerokiego wachlarza naszej oferty. Spełniamy wszelkie potrzeby klienta zapewniając kompleksową obsługę wydarzenia:

  •  Przygotowujemy scenariusz imprezy
  •  Oprawę artystyczną imprezy
  •  Dbamy o profesjonalną obsługę imprezy
  •  koordynację imprezy na każdym szczeblu
  •  Na życzenie klienta zapewniamy: animatorów, prowadzących, tancerzy, teatry, klaunów, szczudlarzy, magików, mimów i wiele innych
  •  Przygotowujemy catering na każdy rodzaj imprezy
  •  Sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy
  •  Zapewniamy klimatyczne, zdogne z tematyką imprezy dekoracje
  •  Materiały do imprezy
  •  Dbamy o bezpieczeństwo na imprezie

Powierzchnie którymi dysponujemy to Sala Zabaw Inca Play (1500m2), Klub Lucid (1100m2) oraz Tor Kartingowy (3000m2). Wielowymiarowość oferowanej przez nas rozrywki gwarantuje moc wrażeń zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacja w Centrum Handlowym Blue City oznacza dla naszych gości nie tylko komfortowy dojazd, ale również gwarancję bezpłatnego miejsca parkingowego oraz możliwość  zwiedzenia Galerii Handlowej w trakcie trwania imprezy.

 

Impreza mikołajkowa - zabawa dla całej rodziny według autorskiego świątecznego scenariusza. Istnieje możliwość aranżacji oddzielnych rozrywek dla dorosłych.

Wróżby andrzejkowe- Wyprawa do świata wróżb i przepowiedni. Gwarantujemy nie tylko świetną zabawę dla dzieci, ale również program który zainteresuje rodziców.

Karnawał czas zacząć- więc czas przemienić się w bajkową postać i wyruszyć do świata karnawałowego szaleństwa!

Wielkanocna zabawa- tworzenie pisanek, konkursy, świąteczne zabawy, tańce i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych

Dzień Dziecka- święto najmłodszych, na którym nie zabraknie konkursów z nagrodami i niezliczonej ilości atrakcji, aby był to najwspanialszy dzień w roku dla dzieci.

 

Szczegóły na temat imprez firmowych:

Agnieszka Wojciechowska
Dyrektor Zarządzający
e- mail: agnieszka.wojciechowska@incaplay.pl
tel.kom.: 604-412-912