urodziny dla dzieci

Chciałabyś zorganizować swojemu dziecku przyjęcie urodzinowe, które stanie się jednym z jego najcenniejszych wspomnień z dzieciństwa? Zrób to w miejscu innym niż wszystkie, pozwól dzieciom przenieść się do magicznego świata beztroski w klimacie Wesołego Miasteczka. W Inca Play zarówno mali jak i duzi znajdą coś dla siebie! Tutaj moc atrakcji zawróci Wam w głowach, nie tylko podczas zabawy na Diabelskim Młynie! Wybierzecie się w podniebną podróż na skaczącej wieży, rejs rozbujanym pirackim statkiem, weźmiecie udział w wyścigach samochodowych i poczujecie się jak Kubica. Przemierzycie także kilkupoziomowy labirynt przygód pełen miękkich przeszkód, bujaków i tubowych zjeżdżalni! Młodsi jubilaci i goście skorzystają ze strefy sensorycznej stworzonej specjalnie dla nich, w której odnajdą ściankę wspinaczkową, piłki do skakania, przestrzenne miękkie konstrukcje i zabawki oraz bujaki i jeździki. W kolorowym labiryncie przygód dla najmłodszych, każdy będzie miał okazję przebyć miękkie przeszkody i tunele, lądując na zakończenie w basenie pełnym kolorowych piłeczek. Wielbiciele rywalizacji zagrają w koszykówkę, wezmą udział w policyjnym pościgu lub poćwiczą refleks  korzystając z automatów do gier. Po całej Sali Zabaw dzieci mogą przemieszczać się na hulajnogach i rowerkach biegowych. W ofercie urodzinowej Inca Play, korzystanie ze wszystkich atrakcji usytuowanych na ponad 1200m2 powierzchni – bez limitu.

POBIERZ ZAPROSZENIE ON-LINE, które jest w cenie pakietu

 

ZEBRA

O każdym szczególe zdecyduj sam!

Pakiet z menu Inca Play

Pakiet obejmuje: nieograniczony czas zabawy w Inca Play, koordynatora, prezent dla jubilata, jednorazową zastawę, zaproszenia.


Dodatkowo płatne: sala urodzinowa 100zł/2h (każde dodatkowe 0,5h – 50zł), przekąski i napoje indywidualnie wybierane z menu Inca Play


*Minimalna ilość uczestników pakietu urodzinowego to ośmioro dzieci.

wtorek - piątek - 30 zł/dziecko
sobota - niedziela - 35zł/dziecko

SŁOŃ

To wyjątkowe przyjęcie dla 12 dzieci z ułożonym menu i zabawą tematyczną!

Pakiet obejmuje: nieograniczony czas zabawy w Inca Play dla 12 dzieci (każde dodatkowe dziecko 45zł), salę urodzinową (2h), koordynatora, prezent dla jubilata, jednorazową zastawę, zaproszenia, menu dla 12 gości*, średni tort urodzinowy, animację (do 45 min. tematycznej zabawy z animatorem**)

* Menu zawiera: cola/fanta/sprite (do wyboru) 3 x 1l; woda ng 3 x 0,5l; Nestea 3 x 0,5l; sok pomarańczowy/ jabłkowy/ porzeczkowy/ multiwitamina (do wyboru) 3 x 1l; szampan 1 x 1szt; popcorn 2 x 200g; paluszki 1 x 100g; żelki 2 x 100g; chrupki kukurydziane/ truskawkowe/ toffi (do wyboru) 1 x 1op; chipsy 2 x 1op; delicje 1 x 1op; kremisie/ alusie/ maślane listki (do wyboru) 1 x 200g krówka/ zozole/ mieszanka wedlowska (do wyboru) 2 x 200g
** Animacje do wyboru: Piracka wyspa skarbów/ Przygoda w indiańskiej wiosce/ Olimpiada Incowych sportowców/ W bajkowym świecie księżniczek i rycerzy/ Malowanie buziek/ Salon Piękności/ Zabawy z Chustą Klanza

wtorek - piątek - 830 zł
sobota - niedziela - 890 zł

ŻYRAFA

Przygotuj przekąski i napoje a my zajmiemy się resztą!

Pakiet obejmuje: nieograniczony czas zabawy w Inca Play, koordynatora, prezent dla jubilata, jednorazową zastawę, zaproszenia.

Dodatkowo płatne: Sala urodzinowa 180zł/2h (Każde dodatkowe 0,5h – 50zł). Przekąski i napoje we własnym zakresie klienta.

*Minimalna ilość uczestników pakietu urodzinowego to ośmioro dzieci.

wtorek - piątek - 30 zł/dziecko

STONOGA

Nie martw się, że na przyjęciu czegokolwiek zabraknie z pakietem którego koszt zależy wyłącznie od ilości gości!

Pakiet obejmuje: nieograniczony czas zabawy w Inca Play, koordynatora, prezent dla jubilata, jednorazową zastawę, zaproszenia, salę urodzinową 2h, przekąski i napoje bez limitu (woda niegazowana, soki owocowe, mix ciasteczek, chipsy, paluszki, popcorn, chrupki, mix cukierków, 100g frytek na dziecko)

*Minimalna ilość uczestników pakietu urodzinowego to dziesięcioro dzieci.

wtorek - piątek - 65 zł/dziecko
sobota - niedziela - 70zł/dziecko

MRÓWKA

Postaw na oszczędność i przygotuj wszystko sam!

Pakiet obejmuje: nieograniczony czas zabawy w Inca Play

Dodatkowo płatne: Sala urodzinowa 130zł/2h, wyjątek stanowi sala filmowa 180zł/2h (Każde dodatkowe 0,5h – 50zł),

Opcjonalnie: Zaproszenia 1zł/szt, Jednorazowa zastawa 1,5zł/dziecko Przekąski i napoje oraz zastawa we własnym zakresie klienta
Pakiet nie obejmuje prezentu dla jubilata, koordynatora, zaproszeń ani jednorazowej zastawy.

*Minimalna ilość uczestników pakietu urodzinowego to ośmioro dzieci.

wtorek - piątek - 25zł/dziecko

URODZINY SZYTE NA MIARĘ

Chcesz czegoś innego niż standardowe pakiety? Uszyjemy przyjęcie urodzinowe na miarę Twoich oczekiwań i posiadanego budżetu! Propozycja zarówno dla oszczędnych jak i dla wymagających! Skontaktuj się z nami.

 

W ramach atrakcji dodatkowych Inca Play zabiera jubilatów wraz z ich gośćmi na piracką wyprawę, do antycznego świata księżniczek i rycerzy, pozwala im wziąć udział w sportowych zmaganiach, turnieju piłki nożnej lub golfowym, spróbować swoich sił w konkursie Karaoke, spotkać się z magikiem, który podczas interaktywnego pokazu uczy dzieci zabawnych sztuczek. Możecie też dać porwać się do tańca w rytmie Incowego Mini Disco lub Zumby albo skorzystać z animacji dostosowanej do indywidualnych zainteresowań dzieci! Uczyńcie z przyjęcia urodzinowego wyzwanie dla swojej wyobraźni – zorganizujcie je w Inca Play!