Oferta dla biznesu

sala zabaw dla dzieci Warszawa

Od 12 lat imprezy dla dzieci to nasza specjalność. Nasze centrum rozrywki dla dzieci to ok. 1500m2 wypełnione atrakcjami dla różnorodnych grup wiekowych, wszystkie nasze maszyny, labirynty i zabawki dostosowane są również do osób dorosłych, tak, aby dzieci i rodzice bawili się razem. Sala zabaw oraz organizacja urodzin dla dzieci to nie jedyne nasze atuty. Dysponujemy również powierzchnią Klubu Lucid do dowolnej aranżacji, dodatkowo współpracujemy z takimi najemcami jak Squash, Mini Golf, Tor Ata ze zdalnie sterowanymi modelami samochodów, Kraina Futbolu z całorocznym boiskiem do piłki nożnej dla najmłodszych. To wszystko pozwala nam na organizację imprez nawet dla 2000 gości.

Proponowane przez nas atrakcje dla dzieci i rodziców są na tyle wielkoformatowe, że oferowana przez nas rozrywka gwarantuje moc wrażeń bez względu na wiek użytkownika. Lokalizacja w Centrum Handlowym Blue City oznacza dla naszych gości nie tylko komfortowy dojazd, ale również gwarancję bezpłatnego miejsca parkingowego oraz możliwość wykorzystania czasu wolnego w trakcie trwania imprezy na zrobienie zakupów w Galerii Handlowej. Rodzinne imprezy firmowe to nie tylko wyjątkowa okazja do świetnej zabawy z dziećmi, ale również świetny sposób na integrację pracowników.

Mikołajki, Dzień Dziecka, Karnawał, Pikniki Rodzinne, Wielkanocne Zabawy, Andrzejki czy Halloween, to tylko niektóre z szerokiego wachlarza naszej oferty. Spełniamy wszelkie potrzeby klienta zapewniając kompleksową obsługę wydarzenia.

Zaufali nam m.in.: Auchan Polska, Sygma Bank teraz BGŻ PNB Paribas, Raiffeisen Leasing Polska, Profbud, SKS Legal, Dentons, Saturn, USP Zdrowie, Heidelberg, Aviva, Inteligo, Wsip, Polska Spółka Gazownictwa, Nowa Era i wiele innych. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Szczegóły na temat imprez firmowych:

Agnieszka Wojciechowska
e- mail: agnieszka.wojciechowska@mcity.pl
tel.kom.: 604-412-912