Warsztaty dla grup

Grupy zorganizowane przyjmujemy od wtorku do piątku w godzinach 11:00-15:00. W ramach dwugodzinnej zabawy grupy zorganizowane korzystać mogą ze wszystkich rozrywek dla dzieci znajdujących się w Sali Zabaw. W ramach oferty Inca Play możliwe jest dołączenie dodatkowych atrakcji. Dwugodzinny pobyt w naszym Centrum Rozrywki dla dzieci w Warszawie urozmaicić mogą:

* Warsztaty Czekoladowe 12 zł/dziecko:

Pyszna kreatywna zabawa dla najmłodszych, dekorowanie przepyszną białą i ciemną czekoladą ciasteczek, wafli, pierników z mnóstwem pysznych kolorowych posypek, z dodatkiem dojrzałych soczystyczh owoców.

* Gipsowa zabawa 25 zł/dziecko:

Jak powstaje gips? Jakie są jego zastosowania? Odpowiedzi poznacie na warsztatach, podczas których pod okiem animatora przygotujecie masę gipsową do specjalnie przygotowanych form! Wasze odlewy będziecie mogli pomalować farbami, a gotowe prace świetnie sprawdzą się jako prezent dla najbliższych!

* Balonowe wyzwanie 12 zł/dziecko:

Sztuka cyrkowa dla każdego! Nasze animatorki pokażą Wam jak własnoręcznie stworzyć balonikowe zwierzątko, kwiatek lub innego balonowego stwora. Po skończonych warsztatach wszystkie prace są Wasze!

* Kreatywne budowanie z klockami LEGO 450 zł/grupa od 15 do 40 dzieci

Budowle z LEGO to nie tylko świetna zabawa, ale też kreatywne myślenie oraz praktyczny kurs inzynierii i architektury dla dzieci! Z pomocą instruktora zbudujecie Piramidy, zaprojektujecie nowoczesne wozy strażackie, odtworzycie sławne postaci oraz zbudujecie ogromne maszyny! LEGO to zabawa i nauka w jednym!

* Moda dla każdego 700 zł/grupa max. 20 osób

Stwórz swój wymarzony strój! Zapoznaj się z panującymi trendami mody i podążaj za znamymi projektantami! Zaprojektuj strój oraz dwa dodatki, wzorując się na przykładach z twoich ulubionych czasopism. Przygotuj stylizację na pokaz mody w naszym centrum rozrywki i rozpocznij karierę projektanta.

* Włoska robota 15 zł/dziecko

Najpyszniejsza pizza to ta zrobiona samodzielnie! Z pomocą naszych animatorek możecie wykonać własną pizzę! Przed przystąpieniem do pracy konieczna będzie kucharska metamorfoza! Kiedy już każdy z małych szefów kuchni przystroi się w unikalny fartuch i czapkę, nie pozostanie nic innego jak rozpocząć gotowanie z mnóstwem świeżych składników! Wasza chrupiąca pizza wypieczona w kuchni Inca Cafe na pewno zaspokoi Wasze podniebienia!

* Matematyka na 5+ 30 zł/dziecko

Ucz się z Matplanetą! To ciekawe spotkanie matematyki z logiką, szybka nauka ułamków i geometrii, dzięki którym dzieci pokochają matematykę w szkole! To także warsztaty dla dzieci, które chcą rozwijać swoje zainteresowania w kierunku matematyki!