nasza misja

dostarczanie rozrywki

Misja Inca Play pozostaje niezmienna od samego początku istnienia Sali Zabaw. Jest nią dostarczanie dzieciom i ich rodzinom rozrywki na najwyższym poziomie. Spełniając naszą misję, nieodłącznie pamiętamy o: 

Bezpieczeństwie

Wszystkie atrakcje znajdujące się w obrębie Sali Zabaw są pod stałym nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa udokumentowane certyfikatami. Konstrukcje, meble, podłoga i rekwizyty wykonane są z materiałów o obniżonej palności a w obrębie całej Sali Zabaw zlokalizowane są czujniki dymu, spryskiwacze sufitowe, gaśnice, alarmy przeciwpożarowe i świecące w ciemności tabliczki prowadzące do wyjść ewakuacyjnych. Obiekt posiada 4 oznaczone bramki ewakuacyjne a nasz personel jest na bieżąco szkolony z zakresu pierwszej pomocy i zachowania w przypadku zagrożeń pożarowych. Cały plac wyścielony jest antyupadkową miękką podłogą amortyzującą upadki, a łazienki płytkami o obniżonej ścieralności eliminujące poślizgnięcia i upadki. Nad bezpieczeństwem czuwa również monitoring rozłożony w obrębie całej Sali Zabaw. By ochronić mienie naszych klientów, umożliwiając im tym samym beztroską zabawę zaopatrzyliśmy szatnię w szafeczki depozytowe na kluczyk.

 

Rodzinie

Dlatego jesteśmy jedyną w Warszawie Salą Zabaw, w której rodzice bawią się razem z dziećmi. Wszystkie atrakcje Inca Play dostosowane są do tego, by oprócz dzieci mogły korzystać z nich również osoby dorosłe. Dzięki temu, rodzice mogą towarzyszyć w zabawie swoim pociechom. Cyklicznie organizujemy imprezy w których zachęcamy do wspólnej rodzinnej zabawy. W naszym ostatnim konkursie „Moja rodzina jest wyjątkowa bo…” nagodziliśmy wszystkich uczestników karnetami do Sali zabaw, a laureatka i jej rodzice otrzymali voucher na organizację przyjęcia urodzinowego i półroczny karnet nielimitowanych wejść do Inca Play.

 

Samodzielności

Nasze toalety wyposażone są w obniżone sedesy, pisuary i umywalki, co umożliwia samodzielne z nich korzystanie nawet dwu i trzylatkom. W obrębie Sali zabaw znajduje się pokój wyposażony w przewijak i toaletę dla niepełnosprawnych. W Inca Play nie ma progów ani wzniesień, co ułatwia poruszanie się osobom na wózkach inwalidzkich. Dzieci z udokumentowaną niepełnosprawnością mogą skorzystać z 50% rabatu na bilet wstępu do Sali zabaw.

 

Czystości i higienie

Stale dbamy o czystość i higienę naszego placu zabaw. Mając na uwadze to, że dzieci bawią się u nas w skarpetach lub obuwiu zmiennym i gościmy dzieci raczkujące – dorosłym bezpłatnie udostępniamy obuwie ochronne. Codziennie nad czystością w całej sali czuwa porządkowy. Regularnie korzystamy z usług alpinistów sprzątających powierzchnię sali zabaw na wysokości. Do codziennego sprzątania, jak i do porządków generalnych wykorzystujemy profesjonalne środki.

CH Blue City, poziom +4

Al.Jerozolimskie 179

02-222 Warszawa

 

GODZINY OTWARCIA INCA PLAY

Wtorek-Piątek 11:00-20:00

Sobota – Niedzela 10:00 – 20;00

 

tel. (22) 311 75 11