Salki

Centrum rozrywki Inca Play to nie tylko indywidualna zabawa, ale i doskonałe miejsce na urodziny w Warszawie. To tutaj Rodzice mogą wyprawić swoim pociechom niezapomniane przyjęcie urodzinowe.

Urodziny dziecka to jeden z najważniejszych dni w roku. Wszystko powinno być idealnie dopasowane do potrzeb najmłodszych jubilatów. Centrum rozrywki dla dzieci w Warszawie Inca Play zadba o każdy szczegół przyjęcia urodzinowego Waszego dziecka!

Po zarezerwowaniu terminu przyjęcia urodzinowego każdy jubilat dokonuje najważniejszego wyboru jakim jest wybór salki urodzinowej, w której odbędzie się jego impreza! Nasze nowoczesne tematyczne salki urodzinowe to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie. Każda z sal, prócz standardowych stołów i siedzisk dla gości posiada wyjątkowy tron dla jubilata i dodatkową konstrukcję zabawową.

W designerskich salkach Sali zabaw Inca Play zorganizujesz niezapomnianą imprezę urodzinową, a Twoje dziecko zmieni się w księżniczkę, wróżkę, sportowca, wojownika lub naukowca z leśnego laboratorium!

Warunkiem rezerwacji salki urodzinowej jest wpłata zadatku urodzinowego w kwocie 300 zł. Wpłaty można dokonywać w recepcji sali zabaw lub przelewem.

 

ZAMEK

Salka zamek wystrojem przenosi wszystkich uczestników zabawy wprost do rycerskiej komnaty. Dziecko z łatwością wcieli się w postać pięknej księżniczki lub szlachetnego rycerza.

czytaj dalej

LAS

Twoje dziecko marzy o salce, która zachwyci wszystkich gości obecnych na przyjęciu? Salka Las to strzał w dziesiątkę! Ściany pokoju ozdobione leśną grafiką wydają się zwyczajne, jednak ich wyjątkowość odkrywa moc oświetlenia UV.

czytaj dalej

UL

Przyjęcie urodzinowe w salce przypominającej wnętrze ula? To żaden problem! Całkowicie nowa propozycja w ofercie sali zabaw Inca Play, umożliwi gościom stworzenie swojej prywatnej pasieki na czas trwania przyjęcia.

czytaj dalej

KUCHARSKA

Salka kucharska to najlepszy wybór dla dzieci lubiących wcielać się w rolę małego kuchmistrza. Wnętrze wyposażone w profesjonalne sprzęty kuchenne rodem z oferty profesjonalnej restauracji, umożliwią przygotowanie pysznych i estetycznie wyglądających potraw, dopasowanych do dziecięcych kubków smakowych.

czytaj dalej

PIKNIK

Przyjęcie urodzinowe pod chmurką przez cały rok? To możliwe wyłącznie w Inca Play! Wszystkie pozycje obowiązkowe udanego pikniku, czekają na Was w postaci wiklinowych koszyków wypełnionych smakołykami oraz tradycyjnych kraciastych obrusów.

czytaj dalej

CELEBRYCKA

Każde dziecko marzy o zostaniu gwiazdą, możliwości wielokrotnej zmiany stroju i wcieleniu się choć na chwilę w postać znanej osobistości. Inca Play spełnia marzenia – reflektory sceniczne skierowane wprost na podwyższony podest, oświetlą każdego uczestnika zabawy.

czytaj dalej