Salki

Centrum rozrywki Inca Play to nie tylko indywidualna zabawa, ale i doskonałe miejsce na urodziny w Warszawie. To tutaj Rodzice mogą wyprawić swoim pociechom niezapomniane przyjęcie urodzinowe.

Urodziny dziecka to jeden z najważniejszych dni w roku. Wszystko powinno być idealnie dopasowane do potrzeb najmłodszych jubilatów. Centrum rozrywki dla dzieci w Warszawie Inca Play zadba o każdy szczegół przyjęcia urodzinowego Waszego dziecka!

Po zarezerwowaniu terminu przyjęcia urodzinowego każdy jubilat dokonuje najważniejszego wyboru jakim jest wybór salki urodzinowej, w której odbędzie się jego impreza! Nasze nowoczesne tematyczne salki urodzinowe to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie. Każda z sal, prócz standardowych stołów i siedzisk dla gości posiada wyjątkowy tron dla jubilata i dodatkową konstrukcję zabawową.

W designerskich salkach Sali zabaw Inca Play zorganizujesz niezapomnianą imprezę urodzinową, a Twoje dziecko zmieni się w księżniczkę, wróżkę, sportowca, wojownika lub naukowca z leśnego laboratorium!

Warunkiem rezerwacji salki urodzinowej jest wpłata zadatku urodzinowego w kwocie 200 zł. Wpłaty można dokonywać przy recepcji sali zabaw lub przelewem.

 

Zwierzęta

Wszystkie dzieci fascynuje świat przyrody. Pośród leśnych zwierzaków Twoje dziecko poczuje się jak w Stumilowym Lesie! Dodatkową atrakcją będzie wielki zielony tron, który zachwyci jubilata i gości.

czytaj dalej

Księżniczki

Każda dziewczynka śni o byciu księżniczką. W Inca Play spełniamy marzenia! W pokoju urodzinowym dziecko może zasiąść na różowym tronie i poczuć się jak w bajce.

czytaj dalej

Laboratorium

Twoje dziecko lubi eksperymentować? Marzy o karierze chemika bądź fizyka? Wystrój salki pozwoli przenieść się do świata prawdziwego laboratorium!

czytaj dalej

Wróżki

Hokus pokus czary mary! To jedno z zaklęć dzięki, któremu Twoje dziecko za pomocą czarodziejskiej różdżki może poczuć się jak w bajce. Salka wróżki przeznaczona jest dla dziewczynek o ogromnej wyobraźni i chęci spełnienia marzeń.

czytaj dalej

Rycerska

Salka rycerska wystrojem przypomina komnatę wojowników. Znajdziecie w niej przede wszystkim zawieszone na ścianach rycerskie atrybuty takie jak miecze, złote ramy z wizerunkami zbroi, gotyckie żyrandole…

czytaj dalej

Sportowa

Salka sportowa to najlepszy wybór dla wszystkich fanów piłkarskich emocji! Czy Wasze dzieci marzą o tym, by ich przyjęcie urodzinowe odbyło się na piłkarskim stadionie wypełnionym mnóstwem niezwykłych atrakcji?

czytaj dalej

Loża dla rodziców

Loża dla rodziców to idealne rozwiązanie podczas przyjęcia, dzięki któremu będziecie mogli usiąść wygodnie w fotelu i wraz z Waszymi gośćmi napić się aromatycznej kawy.

czytaj dalej